Condominio Golden Dolphin Village
| Wi-Fi | Basen Basen zewnętrzny | Prywatna plaża Plaża |
| Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Frossard Supermercado znajduje się 7 min spacerem od Condominio Golden Dolphin Village Porto Seguro, a lotnisko Porto Seguro jest oddalone o niecałe 15 minut jazdy samochodem.
2-pokojowy apartament leży tuż przy Beco das Cores i 4 km od Memorial da Epopéia do Descobrimento. Centro Historico de Porto Seguro znajduje się 15 min jazdy od tego apartamentu.
W obiekcie zaprojektowano 1 łazienkę. Do dyspozycji Gości są także oddzielna toaleta i prysznic.
Condominio Golden Dolphin Village jest wyposażony w aneks kuchenny.
- Lokalne atrakcje
- Itacimirim3735 km
- Macuco Artesanato2815 km
- Mirante do Mundai1851 km
- Memorial da Epopéia do Descobrimento4836 km
- Lotniska
- Lotnisko Porto Seguro9 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Stół
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Condominio Golden Dolphin Village obejmuje kuchnię?
Tak, Condominio Golden Dolphin Village wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści Condominio Golden Dolphin Village?
W Condominio Golden Dolphin Village może zostać zakwaterowanych maksymalnie 6 gości.